image ما را دنبال کنیددر 

به وب سایت شرکت مهرگان نوند خوش آمدید

 • مشاوره نظارت و اجرا
  مشاوره نظارت و اجرا مشاوره نظارت و اجرا و تهیه طرح و نقشه و محاسبات مربوط به احداث واحدهای پرورش دام و طیور در سطح کشور.
 • خدمات تخصصی دامپزشکی
  خدمات تخصصی دامپزشکی خدمات ویژه تخصصی شامل: ارائه خدمات توسط متخصصین دامپزشکی و دامپروری در زمینه برنامه های درمانی، مشاوره، تنظیم برنامه های واکسیناسیون و ...
 • بازاریابی و فروش
  بازاریابی و فروش شرکت مهرگان نوند با داشتن امکاناتی از قبیل کادر تخصصی در امور بازرایابی و فروش و زیر ساخت های لازم جهت توزیع یکپارچه دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و ملزومات مورد نیاز این صنعت نسبت به توزیع و پخش اقلام فوق براساس قوانین مصوب دامپزشکی در سطح استان مازندران فعالیت می نماید.
 • توزیع معتبر ترین برند ها
  توزیع معتبر ترین برند ها شرکت مهرگان نوند با دریافت نمایندگی رسمی توزیع و فروش محصولات معتبر ترین برندهای صنعت دامپزشکی در استان مازندران مفتخر است که در خدمت این صنعت می باشد

حمل و نقل و توزیع

دارو و محصولات بیولوژیک دام و طیور در سراسر استان مازندران

مجهز به انبار و سرد خانه

با تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته و کارشناسان فنی متخصص

نمایندگی رسمی فروش

محصولات شرکت های معتبر تولید فرآورده های بیولوژیک دام و طیور

درباره ما

 شرکت مهرگان نوند به صورت رسمی در سال 1378 با بهره گیری تعدادی از کارشناسان و متخصصان کارآمد صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در دو بخش فروش و خدمات فنی- تخصصی در این صنعت  آغاز نمود

بیشتر بدانید...

توصیه هایی در مورد تب برفکی:   1-يکي از مهمترين راه‌هاي انتقال بيماري تب برفکي، تماس با دام‌هاي آلوده و ترشحات دام‌هاي درگير با بيماري است، لذا از تردد و جابجايي غيرضروري دام‌هاي آلوده و بيمار خودداري کرده  و آنها را در مکان جداگانه‌اي نگهداري کنيد.
 2-به منظور جلوگيري از انتشار آلودگي، از جابجايي دام‌هاي تلف شده و ارسال آن‌ها به کلينيک‌ها و ادارات دامپزشکي اکيدا خودداري شود و در صورت وجود تلفات مراتب را به اطلاع نزديکت‌رين اداره دامپزشکي برسانند.
 3-افرادي که با دام آلوده در تماس بوده‌اند از سرکشي به واحدهاي دامداري غير درگير تا مدت حداقل 48ساعت خودداري کنند، بديهي است که عامل بيماري از طريق افراد قابل جابجايي است.
4-نسبت به فعال نمودن حوضچه‌هاي ضد عفوني واحد دامداري اقدام شود ضمن اينکه ضدعفوني وسايل نقليه قبل از ورود و خروج، بويژه در دامداري‌هاي درگير الزامي است.
5-نسبت به ضدعفوني بستر و مکان نگهداري دام‌هاي آلوده و اطراف آنها با استفاده از مواد ضدعفوني کننده مناسب (با راهنمايي و هماهنگي اکيپ‌هاي دامپزشکي) اقدام شود.
6-دام‌هاي تلف شده (بره‌ها و بزغاله‌ ها وغيره) به هيچ وجه مورد تغذيه گوشتخواران (اهلي يا وحشي) قرار نگيرد و آنها را در اسرع وقت و در مکان دور از ساير دام‌هاي گله  به صورت مناسب و بهداشتي دفن کنند.
7-در صورت بروز تلفات در گله، ضمن اعلام سريع موارد بيماري به نزديک‌ترين شبکه دامپزشکي منطقه، همکاري و مساعدت لازم را براي انجام واکسيناسيون در واحد با اکيپ‌هاي عملياتي دامپزشکي داشته باشند.
8-تهيه و توزيع واکسن تب برفکي مناسب در دستور کار ادارات کل دامپزشکي استان‌ها قرار دارد بنابراين از تهيه واکسن از منابع غير رسمي و غير معتبر خودداري کنند.
9-کنترل و محدود نمودن بيماري جز با حمايت و مشارکت دامداران و عشاير مقدور نيست به همين دليل، سازمان دامپزشکي خواستار مشارکت، مساعدت و همکاري آن‌ها در برنامه‌هاي کنترلي و پيشگيرانه است.